Tuvojas skola, kā visu nopirkt?

Skolas tuvošanās daudzos vecākos var radīt lielus stresus un pārdzīvojumus, jo tuvojas laiks kad nāksies iegādāties mācību grāmatas, klades, kancelejas preces, paģērbu un visu pārējo kas nepieciešams jaunajiem skolniekiem.

Šajā laikā vecāki ļoti bieži saskaras ar problēmām, kas rodas no lielajiem izdevumiem. Šis faktors var novest pie nepieciešamības aizņemties kādu kredītu. Ļoti bieži šie kredīti ir ātrie kredīti. Tas nozīmē, augustā tiek paņemts kredīts mācību materiālu un līdzīgu lietu iegādei, bet septembrī nākas šo aizdevumu atmaksāt.

Daudzos gadījumos var rasties sarežģījumi ar šo kredītu atmaksu, jo septembris nāk ar jauniem izdevumiem un ne vienmēr viss ir apvienojams. Tieši tāpēc, vecākiem būtu jācenšas rast iespējas ietaupīt uz šo preču iegādi. Pirmsskolas laikā tiek rīkotas plašas akcijas teju visos veikalos. Ir iespējams iegādāties burtnīcas par dažiem centiem, kancelejas preces ar atlaidēm un tamlīdzīgi. Šādas iespējas izmantojot var rast patiešām ievērojamus ietaupījumus. Turklāt, pareizi izplānojot pirkumus, var pat rast iespēju neizmantot kredītus vai samazināt nepieciešamo naudas summu līdz minimumam.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.