Izdevīgs naudas aizdevums 15 minūšu laikā

Dažkārt mēdz gadīties, ka alga netiek līdzi mūsu vēlmēm, vajadzībām un galu galā arī laikmeta materiālajām vērtībām. Kā veiksmīgi salāpīt jau esošu vai potenciālu robu maciņā? Varianti ir vairāki – sākt taupīt, aizņemies no draugiem vai radiniekiem vai meklēt papildus darbu. Jā, piekrītam, ka neviens variants neskan īpaši vilinoši, tādēļ tiek piedāvāta vēl ceturtā opcija – aizņemšanās no kredītdevēja. Par spīti daudzkārt dzirdētajiem nelabvēļu komentāriem, šī ir laba izvēle, kā tikt pie nepieciešamās naudas summas.

Kā tas notiek?

Pirmkārt, Tev ir jābūt sasniegušam vismaz pilngadību, tātad 18 gadus. Tomēr pastāv kredītiestādes, kas aizdevumu izsniedz tikai no 20 vai pat 21 gada vecuma. Šis vecuma ierobežojums attiecīgi norāda, ka persona ir pietiekami apzinīga un maksātspējīga. Lai gan ne vienmēr tiek prasīts personas atalgojums un ienākumu avots – tas ir atkarīgs gan no kredītiestādes, gan vēlamās aizņēmuma summas.

Tā kā mūsdienās daudz kas notiek digitālā vidē, tad arī ātrie kredīti tiek izsniegti internetā caur bankas pārskaitījumu. Viss, kas Tev jādara – aizpildi pieteikuma veidlapu izvēlētās kredītiestādes mājaslapā un gaidi, kamēr pieteikums tiks izskatīts. Šis process parasti notiek ātri, pat pāris minūšu laikā. Ja lēmums būs pozitīvs, tad naudu jau pēc īsa mirkļa saņemsi savā kontā, kuru norādīji pieteikuma anketā.

Kādi ir Tavi ieguvumi?

Lielākais ieguvums jau pats par sevi ir iespēja aizņemties papildus līdzekļus. Turklāt, ja ātro kredītu ņemsi pirmo reizi, tad tas sanāks pavisam izdevīgi, jo nebūs jāmaksā papildus procenti. Tavi ieguvumi:

  • nauda neparedzētiem tēriņiem jau dažu minūšu laikā;
  • ietaupīts laiks, jo nav nepieciešams stāvēt, garā rindā bankā;
  • pieteikšanās un pirmā naudas izņemšana ir bez maksas;
  • nav jāsniedz izziņa par ienākumiem;
  • viegls risinājums saspringtā situācijā.

Ikviena kredītdevēja līguma nosacījumos paredzēts, ka ņemot ātro kredītu nelielā apjomā (vidēji līdz 425 eiro), Tev nebūs jāsniedz izziņa par savu ienākumu avotu un apjomu, kas ietaupīs gan Tavu, gan kreditora laiku. Savukārt, ja vēlamā aizņēmuma apjoms pārsniedz šo summu, tad Tev būs jānorāda gan sava darbavieta, gan alga, kā arī izziņa par pēdējo mēnešu finansiālajām saistībām.

Lai gan ātrie kredīti ir labs risinājums ārkārtas situācijās, bieži vien tiek novērota situācija, kad cilvēki nepamatoti apsūdz kredītdevējus procentu dēļ. Bet mēs taču neejam veikalā un neņemam preces par velti uz mājām, vai ne? Tieši tāpat kā par jebkuru citu pirkumu vai pakalpojumu, arī par ātro kredītu ir jāveic attiecīga samaksa. Tādēļ atceries, pirms kredīta ņemšanas obligāti ir jāizvērtē savas iespējas atmaksāt, gan pamata summu, gan procentu likmi!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.