Mājas pirkšana ar kredītu

Tagad, kad esat nolēmuši piepildīt savu sapni par savas mājas iegādi, Jūs varat būt pārsteigti par dažādajiem lēmumiem, ko Jums var nākties pieņemt un jautājumiem, ko Jums var nākties atbildēt. Kur lai iegādājas īpašumu? Kādas ir pieejamās kredītu iespējas un kura no tām ir labākā? Izvēle starp dažādiem kredītu piedāvājumiem var būt ļoti sarežģīta un lēmuma pieņemšanai Jums ir nepieciešams zināt vairāk par katru kredīta viedu. Šeit ir saraksts ar dažādiem kredītu veidiem un priekšrocībām, ko katrs kredītu veids piedāvā.

Fiksētās procentu likmes mājokļa kredīts ir līdz šim populārākais mājokļa kredīta veids. Saskaņā ar šo kredītu, aizņēmējs var maksāt to pašu procentu likmi visā kredīta atmaksas periodā. Kredīta atmaksas laikā nemainās ne kredīta procentu likme, ne kredīta ikmēneša maksājums, tādēļ aizņēmējs var būt drošs, ka katru mēnesi būs jāveic viens un tas pats kredīta maksājums bez jebkādiem pārsteigumiem.

Šo kredītu atmaksas termiņš svārstās no 10-30 gadiem ar vispārējo principu, ka, jo ilgāks ir kredīta atmaksas termiņš, jo lielāka ir procentu likme un kopējā kredīta summa, ko Jums var nākties maksāt. Vienīgā priekšrocība šiem kredītiem ir tas, ka ikmēneša maksājums ir daudz zemāks nekā citu veidu kredītiem un līdz ar to ir ideāli piemērots cilvēkiem ar zemākiem ienākumiem.

Kad kredīta procentu likmes pielāgojas tirgus izmaiņām, mājokļa kredīts tiek dēvēts par mainīgās procentu likmes kredītu. Kā norāda nosaukums, mainīgās procentu likmes var mainīties laika gaitā, līdz ar to var mainīties kredīta ikmēneša maksājums, atkarībā no tirgus indeksiem. Lai gan šis kredīts ietver iespējamību, ka aizņēmējam var būt iespēja maksāt zemākas procentu likmes, pastāv iespēja, ka procentu likmes var arī pieaugt, ja tirgus nav labvēlīgs.

Jūs varat izvēlēties no ikgadējām mainīgajām procentu likmēm vai likmēm, kas mainīsies ik pēc 10 gadiem. Saskaņā ar gada procentu likmju izmaiņām, procentu likmes var gan pieaugt, gan samazināties atkarībā no kredītu tirgus pamata likmes.

Šie ir tikai daži no dažādiem mājokļa kredītu veidiem. Sazinieties ar finanšu konsultantu, lai apspriestu Jums piemērotāko kredīta iespēju.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.