Mājas iegāde

Savas sapņu mājas iegāde ir kļuvusi daudz ērtāka, pateicoties daudzajām aizdevēju mājaslapām un padomiem par mājokļa iegādi internetā. Ar tik daudzām iespējām, kas pieejamas attiecībā uz kredītiem, daudzas mājas lapas piedāvā mājokļa kredītu kalkulatorus, kas sniedz aizņēmējiem sīkāku informāciju par kredīta ikmēneša maksājumiem un procentu likmi. Šajā rakstā mēs apskatīsim to, kā mājokļu kredīta kalkulators var būt noderīgs Jums un kā tas var palīdzēt Jums atrast sev piemērotāko kredītu.

Ņemot vērā sīvo konkurenci starp kredītiestādēm un aizņēmēju zemo informētību, aizdevēju mājas lapas piedāvā kredītu kalkulatorus ātrākai piedāvājuma sniegšanai. Šie kalkulatori parasti parāda kredīta atmaksas termiņa ilgumu, kredīta procentu likmi, kopsummu un ikmēneša maksājumus. Šie visi ir kredīta mainīgie, kurus mainot, mainās arī pārējie kredīta aspekti. Piemēram, pagainot kredīta atmaksas termiņa ilgumu, pazemināsies kredīta ikmēneša maksājums, tomēr palielināsies kopējā atmaksātā kredīta summa. Izmantojot šos kredītu kalkulatorus, aizņēmēji var izpētīt dažādu aizdevēju piedāvājumus no sava mājokļa ērtībām, bez vajadzības doties pie paša aizdevēja. Šeit indivīdam nav nepieciešams publiskot vai dalīties ar savu ideju par pieteikšanos kredītam un visu informāciju aizņēmējs var saņemt pat pirms pieteikšanās kredītam.

Ar šīm zināšanām aizņēmējs var labāk noteikt savu maksātspēju un pieejamo kredīta summu. Arī kredīta pieteikums ir ļoti vienkāršs un īss, lai atbilstu aizņēmēja ērtībām. Piesakoties kredītam, aizņēmējam ir jāievada informācija par savu mēnešalgu, ikmēneša ienākumiem, vecumu, finanšu saistībām, dzīvesvietu un kredītsaistībām. Pēc šīs informācijas sniegšanas, tiek novērtēta aizņēmēja maksātspēja un tas, vai aizņēmējam var tikt piešķirts kredīts atkarībā no tā ikmēneša ienākumiem un kredītsaistībām. Pēc pieteikuma iesniegšanas, aizdevējs parasti dienas vai divu laikā paziņo lēmumu par kredīta piešķiršanu, sazinoties ar aizņēmēju vai nosūtot aizņēmējam e-pastu vai sms.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.