Ja vajag naudu, kad nav naudas

Mierīga dzīve ir tas, uz ko visi cer uz pēc aiziešanas pensijā. Pēc daudzu gadu smaga darba, visi cer uz pensionēšanos kā atpūtu. Gandrīz ikvienam ir dažādas vēlmes un sapņi, kas ir palikuši nepiepildīti gadu gaitā, kad esat pārāk aizņemti, rūpējoties par savu ģimeni. Un starp Jūsu ģimenes vajadzībām un mīļajiem, Jūsu vēlmes var tikt atstātas novārtā.

Laiks pēc aiziešanas pensijā ir ideāls laiks, lai beidzot piepildītu šīs ilgi lolotās vēlmes. Bet kurš gan var paredzēt nākotni? Pieņemsim, ka tieši tad, kad Jūs domājat par laika veltīšanu sev, pēkšņi notiek kaut kas tāds, kam ir nepieciešama papildus naudas summa. Vai Jums ir pietiekami daudz uzkrājumu, lai parūpētos par šādu situāciju, vai Jūs domājat, ka varēsiet ar to tikt galā ar saviem spēkiem? Ja atbilde ir jā, Jums ir ļoti paveicies. Bet ja atbilde ir nē, Jums patiešām vajadzētu sākt par to domāt jau tagad.

Ļaujiet man Jums mazliet palīdzēt, iesakot veidu, kā Jūs varat iegūt nepieciešamos finanšu līdzekļus. Ja Jums pieder savs mājoklis, Jūs varat pieteikties kredītam pret mājokļa ķīlu. Jūs varat saņemt sev nepieciešamo summu kā vienreizēju maksājumu vai kā ikmēneša maksājumus Jūsu izvēlētajā termiņā. Jūs varat pēc tam atmaksāt savu kredītu vai nodot savu mājokli bankas īpašumā pēc Jūsu nāves, ja piesakāties kredītam jau esot pensijā.

Padomājiet par to, Jūs varat palikt savā mājā, saukt to par savu mājokli un saņemt par to naudu. Pēc Jūsu nāves īpašums piederēs uzņēmumam, no kura esat ieguvuši kredītu. Tā kā īpašums piederēs aizdevējam, Jūs nevarēsiet neko atstāt saviem mīļajiem. Tas ir, iespējams, vienīgais šī kredīta trūkums.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.